Autoprizme

Alfa Romeo, Fiat, Lancia | Since 1996

LithuanianRussian English
Reklaminis skydelis

Lancia dalys

Lancia dalysJau daugiau nei 20 metų aktyvią veiklą vykdanti įmonė “Autoprizmė” – tai Itališkų automobilių detalių bei remonto lyderė Lietuvoje. Nuo pat įkūrimo pradžios įmonės asortimente atsirado tokių automobilių kaip Alfa Romeo, Fiat bei Lancia dalys. Kalbant apie pastarąsias, akcentuotina, kad visi Lancia automobilių savininkai gali drąsiai atvykti į mūsų atstovybę ir išsirinkti tai, ko reikia automobilio eksploatacijai. Lancia dalys pasižymi itin gera kokybe, ilgaamžiškumu ir nedidele kaina. Pas mus galite įsigyti elektros, aušinimo, išmetimo, stabdžių sistemos detalių, taip pat variklio, kėbulo, važiuoklės dalių bei filtrų, tepalų, skysčių ir kt.

UAB ”Autoprizmė” taip pat teikiamos ir itališkų automobilių remonto paslaugas. Esant poreikiui atliekamas Lancia ir kitų automobilių elektros, aušinimo, išmetimo bei stabdžių sistemos remontas, taip pat važiuoklės, variklio ir kėbulo tvarkymas, tepalų, filtrų, įvairių skysčių keitimas ir pan. Atlikdami remonto darbus mūsų meistrai siekia, kad tai būtų pačios geriausios kokybės paslaugos. Dėl ilgaamžiškų, greitai, tinkamai ir už nedidelę kaina atliktų remontų darbų įgijome klientų pasitikėjimą ir lojalumą. Kiekvienam atvykusiam į ”Autoprizmę” profesionalūs mūsų darbuotojai visada pasiruošę padėti.

Lancia yra Italijos automobilių gamintojų įmonė, kuri buvo įkurta 1906 m. Šiandien įmonė priklauso FIAT grupei (jau daugiau nei 45 metus). Lancia turi ilgą automobilių gaminimo istoriją. Be automobilių ji yra gaminusi ir sunkvežimius, autobusus, troleibusus bei karines transporto priemones.

Pirmąjį Lancia automobilį sukūrė Fiat lenktyninės komandos nariai. Šis modelis turėjo mažą 4 cilindrų variklį, kuris išvystydavo 58 arklio galias. Lancia kūrėjai itin didelį dėmesį skyrė automobilių sportui. Pirmasis jų Formulės 1 modelis D50 debiutavo dar 1954 m. Ispanijos GP, kuriame laimėjo kvalifikaciją ir nuvažiavo greičiausią lenktynių ratą. 1956 m. su Lancia buvo laimėtas čempionatas. Lancia pasiekė labai daug laimėjimų ir ralio sporte, ypač Pasaulio ralio čempionate, kuriame ir iki šiol yra laikoma sėkmingiausia komanda.

Lancia gamintojai visuomet išsiskyrė pastangomis savo automobilių modeliuose įdiegti naujovių. Dar 1913 m. buvo pagamintas Theta modelis, kuris pirmasis Europoje standartinėje versijoje turėjo elektroninę įrangą. Lambda modelis, imtas gaminti nuo 1922 m., buvo pirmasis turėjęs monokoko tipo kėbulą. 1948 m. į masinės prekybos rinką pirmą kartą buvo pateiktas 3 serijos Ardea modelis su sumontuota 5 pavarų dėžė. 1950 m. modelis Aurelia pasižymėjo tuo, kad turi pirmąjį masinei gamybai pritaikytą V6 variklį. Lancia kompanija taip pat yra pirma automobilių gamintoja, kuri pradėjo V4 variklių gamybą.

Lancia kompanija ilgą laiką buvo nepriklausoma gamintoja ir nedaug bendravo su kitais automobilių gamintojais. Tačiau 1969 metais Fiat pasiūlė jai susijungti ir Lancia vadovai sutiko. Šios kompanijos kartu dirba iki šių dienų.