Autoprizme

Alfa Romeo, Fiat, Lancia | Since 1996

LithuanianRussian English
Reklaminis skydelis

Fiat dalys (fiat detalės)

El. paštas Spausdinti PDF

Fiat dalys - Fiat detalės, Fiat servisasĮmonė “Autoprizmė” – tai Itališkų automobilių detalių rinkos lyderė Lietuvoje. Aktyvią veiklą įmonė vykdo jau 20 metų (nuo 1995 m). Iš karto po įkūrimo UAB „Autoprizmės“ asortimente atsirado tokių automobilių kaip Lancia, Alfa Romeo bei Fiat dalys. Visi Fiat automobilių savininkai gali drąsiai atvykti pas mus ir išsirinkti viską ko tik prireikia automobilio eksploatacijai. Fiat detalės pasižymi itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir gera kaina. Čia galima įsigyti aušinimo, išmetimo, elektros bei stabdžių sistemos detalių, variklio, kėbulo, važiuoklės dalių, filtrų, tepalų, skysčių ir kt.

UAB ”Autoprizmėje” taip pat yra teikiamos ir automobilių remonto paslaugos. Fiat servisas – tai aušinimo, išmetimo, elektros bei stabdžių sistemos remontas, variklio, kėbulo ir važiuoklės tvarkymas, filtrų, tepalų, skysčių keitimas ir pan. Atlikdami remonto darbus rūpinamės, kad mūsų paslaugos atitiktų aukščiausius standartus. Suteikdami aukšto lygio paslaugas ir įdėmiai sekdami kliento poreikių pokyčius, skatiname jų lojalumą. Atvykusiems į ”Autoprizmę” profesionalūs mūsų darbuotojai visada yra pasiruošę padėti.

Neblėstantį Fiat automobilių populiarumą lėmė jų kokybė ir ilgametė istorija. Fiat gamykla buvo įkurta Italijoje, Turine, daugiau nei prieš 100 metų. Kiek vėliau gamykla ėmė plėsti savo veiklą ir už Italijos ribų ir renovuoti gamybą: automobiliuose pirmą kartą pradėti montuoti elektriniai akumuliatoriai bei naudoti Fiat užpatentuota kardaninė transmisiją.

Įmonės pavadinimas reiškia Italijos automobilių gamintojas Turine (itališkai Fabbrica Italiana Automobili Torino). Išvertus iš lotynų kalbos Fiat reikšmė yra “tegu taip būna”. Fiat automobiliai per visą savo istoriją blizgėjo varžybose bei pasiekdavo rekordus (pvz., 1912 m. Fiat automobiliu buvo pasiektas 290 km/h greitis). Šiuo metu į rinką išleidžiama vis daugiau automobilių, kurie užtikrina nedideles degalų sąnaudas ir mažą aplinkos taršą. Šia automobiliai turi nuolatinius pirkėjus, Fiat modelių nekeičiančius į jokius kitus. Net 12 Fiat automobilių modelių yra laimėję Europos metų automobilio apdovanojimą. Nors pagrindinė Fiat grupės veikla yra automobilių gamyba, tačiau ji taip pat gamina įvairius komercinius automobilius, sunkvežimius, motociklus, aviacijos transportą, automobilių komponentus. Fiat taip pat gamina ir tankus bei karinius lėktuvus.

Šiuo metu Fiat grupė yra pati didžiausia kompanija visoje Italijoje. Ji yra įsteigusi nemažai savo gamyklų 61-oje šalyje visame pasaulyje. Bene pati didžiausia iš jų yra Brazilijoje, nemažos gamyklos stovi Argentinoje bei Lenkijoje. Fiat grupę šiandien sudaro keletas skirtingų automobilių gamintojų: tai Fiat, Iveco, Ferrari (ji veikia savarankiškai), Maserati, Lancia, Alfa Romeo ir Abarth.