Autoprizme

Alfa Romeo, Fiat, Lancia | Since 1996

LithuanianRussian English
Reklaminis skydelis

Alfa Romeo dalys

Alfa Romeo dalysUAB “Autoprizmė” yra Itališkų automobilių detalių bei remonto paslaugų lyderė Lietuvoje. Savo veiklą įmonė sėkmingai vykdo jau daugiau nei 20 metų. Nuo pat bendrovės įkūrimo jos asortimentą sudarė tokių automobilių kaip, Fiat, Lancia bei Alfa Romeo dalys. Kalbant apie pastaruosius automobilius, akcentuotina, kad kiekvienas Alfa Romeo automobilio savininkas gali drąsiai atvykti pas mus ir išsirinkti tokią detalę, kuri yra reikalinga tinkamai transporto priemonės eksploatacijai. Mūsų asortimente esančios Alfa Romeo dalys pasižymi itin patraukliu kokybės ir kainos santykius. Jos patikimos ir ilgaamžės. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti aušinimo, išmetimo, elektros, stabdžių sistemos detalių, taip pat ir važiuoklės, variklio bei kėbulo dalių, filtrų, tepalų, skysčių, automobilio puošybos elementų ir kt.

UAB ”Autoprizmė” ne tik pardavinėja itališkų automobilių detales, bet taip pat ir teikia jų remonto paslaugas. Mūsų autoservise atliekamas Alfa Romeo ir kitų automobilių elektros, aušinimo, stabdžių, išmetimo sistemų remontas, taip pat tvarkoma važiuoklė, kėbulas, šalinami variklio gedimai, keičiami tepalai, filtrai, įvairūs skysčiai ir pan. Atlikdami remonto darbus mūsų meistrai siekia, kad tai būtų pačios geriausios kokybės paslaugos. Atlikdami remonto darbus garantuojame nepriekaištingą kokybę ir greitai suteikimas paslaugas. Dėl itin kokybiškai atliktų transporto priemonių remonto darbų UAB ”Autoprizmė” jau yra įgijusi klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

Visų pirma kompanija, kuri tik vėliau išsivystė į Alfa Romeo, 1906 m. buvo sukurta kaip Societa Anonima Italiana Darracq. Ji buvo sudaryta iš Prancūzijos ir Italijos investuotojų. Nors kiek vėliau prasidėjęs I pasaulinis karas sustabdė įmonės veiklą, tačiau 1915 m., kompanija buvo paversta Italijos kariuomenės karinių reikmenų gamykla. Tik po ketverių metų lengvieji automobiliai vėl tapo įmonės prioritetu – buvo pagaminti 105 nauji automobiliai. Panašiu metu kompanijos vardas buvo pakeistas į Alfa Romeo. Tuo pat metu šios kompanijos automobiliai pasiekė ir pirmąsias pergales automobilių sporte – buvo laimėtos Mugelo lenktynės ir antroji vieta Targa Florio. 1925 m. Alfa Romeo P2 modelis laimėjo pasaulio čempionatą. Šiuo metu Alfa Romeo kompanija be lengvųjų automobilių taip pat gamina ir lėktuvų variklius, komercinius automobilius, sunkvežimius, autobusus ir troleibusus.

Afla Romeo automobilių ženklas gana smarkiai skiriasi nuo daugelio kitų transporto priemonių. Pradžioje (1910 m.), braižybos specialistui buvo paskirta užduotis sukurti ženklą naujai automobilių kompanijai. Teigiama, kad jis belaukdamas traukinio geležinkelio stotyje pamatė viziją: raudonąjį viduramžių Viskontų šeimos kryžių ir karūnuotą angį, ryjantį saracėną. Tai buvo herbas, kuris yra pavaizduotas ir ant Milano Sforza pilies durų. Kiek vėliau, 1918 m., emblema buvo šiek tiek pakeista: kairėje pridėtas Milano herbas, o rate vertikaliai įrašyti žodžiai “Alfa Romeo“ bei “Milano”. Ratą, pagerbiant Italijos karalystę, supo du Savojų dinastijos mazgai. Po 1925 m. pergalės čempionate ant ženklo atsirado ir laurų vainikas. 1946 m. po Italijos respublikos pergalės Savojų simbolika buvo pakeista dvejomis vingiuotomis linijomis. Vėliau ženklas buvo supaprastintas. Po to, kai Alfa Romeo gamykla persikėlė į Neapolį, žodis “Milano” ir vingiuotos linijos buvo panaikintos. Toks Alfa Romeo ženklas išliko ir iki šių dienų.